

„Baw się dobrze i przeżyj”: przyszłość to dno (ocena: 6/10 za Verbinski)
Oferuje ciekawą i niepokojąco bliską wizję przyszłości, a akcję prowadzi sprawnie. Film osłabia jednak zbyt długi metraż.


„Oni cię zabiją”: zabójcze siostrzyczki (ocena: 6/10 za Zazie)
Najlepszy jest w krwawych, absurdalnych, ale oryginalnych scenach walk. Mocniej dopracowany scenariusz podniósłby go poziom wyżej. Jednak Rosjanie potrafią.


„Bullet Train”: jedzie pociąg z daleka (ocena: 7/10)
Kolejowa jazda bez trzymanki. Biedronka – człowiek od czarnej roboty, dostaje w zastępstwie zlecenie kradzieży walizki od pasażera...











