"Baba jaga" - pszepraszam (ocena 1/10)

March 24, 2017

Woda zapomniała o tym seansie i jechała taksówką. To chyba najgorzej wydane pieniądze w jej życiu.

 

Coś za dużo tych "jedynek" ostatnio. Ale jest naprawdę słabo - dlaczego Cinema City akurat tą produkcje wybrało na lukratywny seans dla posiadaczy kart Unlimited?

 

Zaczyna się może i przyzwoicie. Do sierocińca przyjeżdża matka-rzeźbiarka, która straciła prawa rodzicielskie ze względu na skłonność do narkotyków. Już prawie dorosła córka ma ją teraz gdzieś. Ale scenę później w dziwnych okolicznościach, po zapukaniu do chatki baby jagi (która popełniła samobójstwo lata temu) znika jej kolega. Dziewczyna Chloe jednak jest zmuszona wrócić do matki. A sprawa zaginięcia przybiera absurdalny tok: pojawia się policjant, który prowadził sprawę, przyjaciółka rzeźbiarki. Reżyser myli tropy, myśli że końcówką zaskoczy. Nie, nie zaskoczy bo już nikogo w tym momencie ten film nie interesuje.

 

Jeszcze nieudolne polskie słowo w ustach bohaterki o rosyjsko brzmiącym nazwisku.

 

Tytuł - równie idiotyczny, pochodzi od polskiego dystrybutora. Oryginalny jest minimalnie lepszy: "nie pukaj dwa razy". Nie trzeba za to dawać adnotacji "nie oglądaj dwa razy" - bo aż takich desperatów, nawet w gronie fanów horrorów klasy D - nie ma.

 

Zwiastun: 

 

 

Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Twitter Social Icon