top of page

"Gold" - gorączka złota (ocena 4/10)


Bardzo słaby narracyjnie film. Moja teoria, że jak jest dwóch scenarzystów to wychodzi chaos - sprawdza się tutaj co do joty.

W drugiej połowie historia zaczyna się klarować, ale już było za późno żeby mnie udobruchać: i zdjęciami, i montażem, a przede wszystkim muzyką.

Ale Wodzie się podobało.

Opis dystrybutora:

Kenny Wells ostatnio nie ma szczęścia w interesach. Rozpaczliwie potrzebuje więc spektakularnego przełomu. Postanawia zdobyć fortunę dzięki swemu zamiłowaniu do przygód i ryzyka. Wraz z szanowanym podróżnikiem Michaelem Acostą wyrusza do Indonezji, by w sercu tamtejszej dżungli szukać złota. Ryzyko jest ogromne, mało kto wierzy w powodzenie misji, a jednak przeczucie Wellsa okazuje się prawdziwe. W jednej chwili z podupadającego biznesmena staje się milionerem i gwiazdą Wall Street. Ale tam gdzie są wielkie pieniądze, zaczynają się wielkie kłopoty. Chętnych do podziału złotego tortu znajduje się coraz więcej: począwszy od indonezyjskich władz, poprzez różnej maści cwaniaków, a na CIA kończąc. Kenny Wells zamiast cieszyć się luksusem, będzie musiał zmierzyć się z ludźmi, dla których oszustwo to chleb powszedni.

Recenzje przeciętne TUTAJ

Zdjęcia

Zwiastun:

Ostatnie posty
Search By Tags
Follow Us
  • Twitter Social Icon
bottom of page